Turkey  Turkey

Rayong otelleri

Rayong ili deniz kumu sahilindeki ünlü haftasonu tatili sırasında popüler bir başka güzel turistik girin. Seyahat Bangkok, sadece 2 saat zor değil. Veya service.Rayong doğanın güzelliğini bolluğu ile kutsanmış bir otobüs kullanın. Bu tür karides ezmesi, balık sosu ve kurutulmuş deniz ürünleri ve Rambutan, mangosten ve Durian en ünlü olan tropikal meyveler gibi deniz ürünleri üretmek için haklı bir üne sahiptir.

topoğrafya:
 
Genel olarak Rayong coğrafya orman, lastik ve meyve plantasyon altında düz ovalar ve geniş miktarda toprak yolları ile serpiştirilmiş dağların bir dizi ile işaretlenir. Offshore gibi Ko Samet ve Ko Mun gibi turistik tarafından iyi bilinen birçok ada vardır.

Yer:

Rayong Bangkok 179 kilometre, Tayland Körfezi'nin kuzey kıyı şeridinde, Tayland'ın doğu kıyısında yer alır.

Rayong yaklaşık 100 kilometre boyunca uzanan geniş bir sahil şeridine sahiptir ve alanında bazı 3552 kilometre kare, ve 6 idari ilçe ve 2 belde ayrılmıştır.Kuzey ve batısında da Tayland Körfezi ile Chanthaburi İl ve güney tarafından Chonburi, doğu ili ile çevrelenmiştir.İlin toplam nüfusu yaklaşık 508.398 kişidir. (1996 yılında)

English Israel Slovakia Singapore HongKong Taiwan Arab Hungary Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey China Korea Japan Thai
© 2024 Copyrighted by Thai Tour Info Co., Ltd. Tel +662 1641001-2 email sales@choowap.com