Slovakia  Slovakia

Rayong hotely

Rayong provincie je známa na pobreží mora piesku Vložte akékoľvek ďalšie krásne turistické populárne počas víkendu. Cestovanie nie je zložité, len 2 hodiny od Bangkoku. Alebo použite autobus service.Rayong je požehnaný s množstvom prírodných krás. dobre zaslúženú povesť pre výrobu rybie produkty, ako sú krevety pasty, rybie omáčkou a sušenými plodmi mora a tropické ovocie, ktoré rambutan, mangostanu a durian sú najznámejšie.

topografia:
 
Všeobecne sa geografia Rayong poznamenaný sériou horách poprekladané plochými rovinami a veľké plochy krajiny v rámci lesné ovocie, kaučuku a plantáže. Mori, tam je mnoho ostrovov, ktoré sú dobre známe z cestovného ruchu, ako sú Ko Samet a Ko Mun.

umiestnenie:

Rayong sa nachádza vo východnej pobreží Thajska na severnom pobreží v zálive Thajska, asi 179 kilometrov od Bangkoku.

Rayong má rozsiahle pobrežie sa rozpína ​​asi 100 kilometrov, a niektoré 3552 kilometrov štvorcových v oblasti, a je rozdelený do 6 okresov a 2 čiastkové Prahy. Na severe a na západe sú ohraničené provincii Chonburi a východe Chanthaburi provincii a južnej strany Thajského zálivu. Celkový počet obyvateľov provincie je asi 508.398 osôb. (V roku 1996)

English Israel Slovakia Singapore HongKong Taiwan Arab Hungary Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey China Korea Japan Thai
© 2024 Copyrighted by Thai Tour Info Co., Ltd. Tel +662 1641001-2 email sales@choowap.com