Poland  Poland

Rayong hotele

Rayong Prowincja słynie na wybrzeżu morze piasek Enter inny piękny turystycznych popularnego podczas weekendu. Podróż nie jest trudne, zaledwie 2 godzin od Bangkoku. Lub skorzystać z autobusu service.Rayong jest błogosławiony ze swoim bogactwem piękna przyrody. Ma zasłużoną reputację produkcji wyrobów z owoców morza, takich jak pasty z krewetek, sos rybny i owoców morza suszonych i owoców tropikalnych z których rambutan, mangostan i durian są najbardziej znane.

topografia:
 
W ogóle geografii Rayong jest oznaczony przez szereg gór przeplatany przez płaskie równiny i dużych połaci ziemi pod las, gumy i plantacji owoców. Offshore, istnieje wiele wysp, które są dobrze znane przez turystów, takie jak Ko Samet i Ko Mun.

Położenie:

Rayong znajduje się na wschodnim wybrzeżu Tajlandii na północnym brzegu Zatoki Tajlandii, ok. 179 km od Bangkoku.

Rayong ma rozbudowaną linię brzegową rozciągający się na około 100 kilometrów, a niektóre 3552 km kwadratowych w okolicy, i dzieli się na 6 powiatów i 2 sub-district. Na północy i na zachodzie graniczy z prowincji Chonburi, wschodu Chanthaburi województwa i na południu z Zatoki Tajlandii.Całkowita liczba mieszkańców województwa jest około 508.398 osób. (W 1996 r.)

English Israel Slovakia Singapore HongKong Taiwan Arab Hungary Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey China Korea Japan Thai
© 2024 Copyrighted by Thai Tour Info Co., Ltd. Tel +662 1641001-2 email sales@choowap.com